پلور سبز

سخن مدیر عامل

آقای محمدرضا آشناور | مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره | پاییز ۱۴۰۲

اگرچه رسیدن به جایگاه “بهترین در کشور و انتخابی مناسب در سطح بین المللی” در مقطعی که کشور یکی از سخت‌ترین شرایط اقتصادی خود را پشت سر می‌گذارد ، در کوتاه مدت دور از انتظار است ولی ما می خواهیم و می توانیم.
خلق ارزش از طریق کیفیت بالا، انجام به موقع تعهدات، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش مطلوب از اصول هشت گانه خط مشی کیفیت پلورسبز می باشد. ما بدنبال خرسندی مشتریان خود هستیم و امیدواریم که حس خوب از مرحله انتخاب پلور سبز تا دریافت خدمات همراه مشتریان ما باشد . خواسته و هدف ما “رقابت سالم با رقبا”، “تعامل برنده-برنده با شرکا” و “محبوبیت در نزد مشتریان” است.
پویایی و انعطاف پذیری از خصوصیات یک شرکت چابک می باشد که ناشی از درک بازار هدف و شناخت توان رقبا و انتخاب استراتژی مناسب می باشد و عاملی بازدارنده یا شتاب دهنده در مسیر حرکتی خود در بازار رقابتی محسوب می‌شود. ایجاد تنوع در محصولات و خدمات و ورود به فضای تولید انبوه واگن های باری در کنار ساخت واگن های مسافری و خدماتی و بازسازی انواع واگن باری و مسافری و لکوموتیو، یکی از ارزش افزوده های پلور سبز می باشد که علاوه بر اینکه مشتریان متفاوتی را به سمت شرکت سوق می دهد، مدیریت مناسب منابع و استفاده حداکثری از ظرفیت تولید را نیز به همراه خواهد داشت.
ارتقای نشان تجاری را از طریق ایجاد اعتماد در مشتریان دنبال می کنیم و اعتقاد داریم که محصولات با کیفیت و پشتیبانی بی قید و شرط در دوران گارانتی، اعتماد و وفاداری را به همراه خواهد داشت و عامل پایداری شرکت در بازار رقابتی و رشد فروش محصولات خواهد بود.

ادامه مطلب