خدمات

خدمات فنی و مهندسی

 انجام کلیه محاسبات و طراحی محصولات و زیر مجموعه های مرتبط با ناوگان ریلی یکی از مهم تر ین و اصلی ترین  خدماتی است که در حال حاضر در دپارتمان مهندسی گروه صنعتی پلور سبز در حال اجرا می باشد.

این خدمات شامل طراحی کلیه بخش های مرتبط با تولید ناوگان ریلی از جمله خطوط تولید، تجهیزات مورد نیاز در خطوط تولید و محصولات نهایی نظیر واگن های مسافری و باری می باشد. از جمله پروژه های مهم اجرایی در این حوزه، می‌توان به طراحی خطوط تولید واگن های باری حمل مواد معدنی (لبه بلند) و واگن‌های باری حمل غلات اشاره نمود.

Green_Polour_Industrial_Group_Digital_Banner_Template_27 (2) (1)-min (1)

خدمات بازسازی، نوسازی و تعمیرات ناوگان ریلی

وجود دانش و مهارت تولید در کنار تجهیزات تولید، این امکان را فراهم آورده است تا گروه صنعتی پلور سبز در کنار تولید محصولات ریلی، بتواند به راحتی و در سطح کیفی قابل قبولی اقدام به تعمیرات اساسی و بازسازی انواع ناوگان ریلی موجود در کشور نماید. از جمله پروژه های مرتبط بااین خدمات می توان به بازسازی واگن های مسافری شرکت های رجا و جوپار و انواع واگن های باری و چندین دستگاه لوکوموتیو اشاره نمود.

این شرکت بازسازی واگن های مسافری را با توجه به شرح خدمات مورد نظر کارفرما از جمله  تبدیل واگن اتوبوسی به واگن کوپه ای، بازسازی واگن های کوپه ای و تغییر کاربری واگن های مسافری  در کارنامه خود دارد.

خدمات پس از فروش

در تجارت امروز توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت هاي تولید كننده بوده و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت مي باشد . از این رو گروه صنعتی پلور سبز، فروش را پایانی بر ارتباط خود با مشتریان ندانسته و استقرار واحد خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مشتریان در دستور کار خود قرار داده است.