خدمات

خدمات فنی و مهندسی

 انجام کلیه محاسبات و طراحی محصولات و زیر مجموعه های مرتبط با ناوگان ریلی یکی از مهم تر ین و اصلی ترین  خدماتی است که در حال حاضر در دپارتمان مهندسی گروه صنعتی پلور سبز در حال اجرا می باشد.

این خدمات شامل طراحی کلیه بخش های مرتبط با تولید ناوگان ریلی از جمله خطوط تولید، تجهیزات مورد نیاز در خطوط تولید و محصولات نهایی نظیر واگن های مسافری و باری می باشد. از جمله پروژه های مهم اجرایی در این حوزه، طراحی خطوط تولید واگن های باری حمل مواد معدنی (لبه بلند) و واگن باری حمل غلات اشاره نمود.

sasha-yudaev-pOdAg3ZAIw8-unsplash

خدمات بازسازی، نوسازی و تعمیرات ناوگان ریلی

وجود دانش و مهارت تولید در کنار تجهیزات تولید این امکان را فراهم آورده است تا گروه صنعتی پلور سبز در کنار تولید محصولات ریلی، بتواند به راحتی و در سطح کیفی قابل قبولی اقدام به تعمیرات اساسی و بازسازی انواع ناوگان ریلی موجود در کشور نماید. از جمله پروژه های مرتبط بااین خدمات می توان به بازسازی واگن های مسافری شرکت های رجا و جوپار و انواع واگن های باری و چندین دستگاه لوکوموتیو اشاره نمود. این شرکت بازسازی واگن های مسافری را با توجه به شرح خدمات مورد نظر کارفرما از جمله  تبدیل واگن اتوبوسی به واگن کوپه ای، بازسازی واگن های کوپه ای و تغییر کاربری واگن های مسافری را در کارنامه خود دارد.

خدمات پس از فروش

وجود دانش و مهارت تولید در کنار تجهیزات تولید این امکان را فراهم آورده است تا گروه صنعتی پلور سبز در کنار تولید محصولات ریلی، بتواند به راحتی و در سطح کیفی قابل قبولی اقدام به تعمیرات اساسی و بازسازی انواع ناوگان ریلی موجود در کشور نماید. از جمله پروژه های مرتبط بااین خدمات می توان به بازسازی واگن های مسافری شرکت های رجا و جوپار و انواع واگن های باری و چندین دستگاه لوکوموتیو اشاره نمود.

 

 

توانمندی های واحد خدمات پس از فروش

بررسي گزارشات دریافتی

بررسي گزارشات دریافتی از شرکت های بهره بردار در خصوص شناسايي موارد گارانتي و ارائه گزارش تحلیلی از خرابی ها به مشتریان

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی و به روز رسانی نرم افزار های تخصصی مورد استفاده در محصولات تولیدی

خدمات گارانتي

پوشش کامل خدمات گارانتي و خارج از گارانتي با بکار گيري پرسنل متخصص واحد خدمات پس از فروش و پشتيباني توليد

تامین قطعات یدکی

امکان تامین قطعات یدکی در صورت نیاز مشتریان

ارائه سرویس و تعمیرات

ارائه سرویس و تعمیرات دوره ای رایگان در دوران گارانتی محصولات

نظرسنجی از مشتریان

نظرسنجی از مشتریان در راستای بهبود فرایند ارائه خدمات پس از فروش