گروه صنعتی پلور سبز

گروه صنعتی پلور سبز

مسافری -
16043
rtl,page-template-default,page,page-id-16043,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

مسافری

آشنایی با واگن های مسافری گروه صنعتی پلور سبز

مشخصات فنی :
واگن مسافري شركت پلور سبز، بر اساس استاندارد هاي UIC، EN و TSI طراحي و توليد مي‏شود و با كيفيت بالاي ساخت، سطح مطلوبي از عملكرد را به همراه خواهد داشت.
سیستم تهویه این واگن‏ها قابلیت عملکرد بصورت اتوماتیک و دستی را دارد. این سیستم برای شرایط آب و هوایی ایران یعنی حداکثر +50 درجه سانتیگراد در تابستان و -20 درجه سانتیگراد در زمستان طراحی شده است.

برای امكان پذيري سير در سرعت 160 كيلومتر بر ساعت، بدنه واگن در برابر نفوذ فشار هوا مقاوم بوده و از تجهيزات جانبي مناسب برخوردار مي باشد. در قسمت انتهايي واگن، استفاده از المان‏هاي جاذب انرژي ايمني سير را افزايش مي دهد.
این واگن دارای دو بوژی 2 محوره با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت می باشد. بوژی این واگن ها از سری بوژی های معروف Y32 می باشد که بر اساس استاندارد UIC 515 طراحی شده است که با کمترین تغییرات قابلیت سیر تا سرعت 200 کیلومتر بر ساعت را خواهد داشت.
ترمز در این واگن از ترمز الکتروپنوماتیک کنور مدل KES-DV4 SL/1.27-EPZ، ترمز دیسکی و دستگاه ضد لغزنده الکترونیکی MGS2 بهره گرفته شده است. تمام لوله‏های ترمز و اتصالات از جنس فولاد ضدزنگ می‏باشند.
طراحی فضای داخلی :
این واگن خواب مجهز به سيستم تهويه مطبوع، تخت و ميز جمع شونده، سيستم ارتباطي داخلي، سيستم روشنايي ، سیستم صوتی و تصویری و طراحی فضاي مناسب براي مسافران مي باشد.
صندلی، تخت و تجهیزات متعلق به آن در واگن درجه یک مطابق UIC 567 طراحی گردیده است.
به منظور ارائه خدمات مناسب به مسافران، واگن مجهز به یک کوپه سرویس با تجهيزات رفاهی شامل یخچال ، فریزر، گرم كن غذا، سماور، سینک ظرفشویی ، میز کار، ویترین بوفه و … می باشد .