گروه صنعتی پلور سبز

گروه صنعتی پلور سبز

شرکت پلور سبز ، واگن سازی گروه صنعتی پلورسبز | کارخانه ,واگنسازی زرند کرمان
15338
rtl,page-template-default,page,page-id-15338,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

شرکت پلور سبز

شرکت پلور سبز در راستای یکی از بزرگترین نیازهای زیرساختی کشور تشکیل شده است . با روند افزایش ترددهای برون شهری، امنیت و رفاه مردم عزیزمان به عنوان یک موضوع جدی و یکی از دغدغه‏ های اصلی مسئولان کشوری مطرح شد. از این رو شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان (تابعه مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ، یکی از بزرگترین هلدینگ اقتصادی کشور) میباشد؛ با همکاری سازمان گسترش و نوسازی و مشارکت بخش خصوصی در سال 1381اقدام به تأسیس شرکت پلور سبز (گروه صنعتی پلور سبز ) نمود. پلور سبز با هدف ساخت، واردات، صادرات و تعمیرات جزیی و اساسی خودروهای سبک و سنگین ریلی و همچنین ساخت و تأمین زیر مجموعه ‏ها با مجوز تولید 500 دستگاه واگن در سال تاسیس شد تا بتواند با تولید محصولات درجه یک و همچنین نوسازی ناوگان مسافری موجود ، گام موثری در توسعه صنعت ریلی کشور بر دارد.

معرفی هلدینگ صندوق ذخیره فرهنگیان

مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در سال 1374 در اجرای تبصره 63 قانون برنامه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران طی تصویب نامه هیأت وزیران، تأسیس و در اداره ثبت شرکت‏ها ثبت گردید و در چهارچوب قانون تجارت و مقررات جاری کشور فعالیت می‏کند.

فاز اول در 23000مترمربع فضای سرپوشیده تولیدی و اشتغال 500 نفر نیروی انسانی0%
فاز دوم در 35000 مترمربع فضای سر پوشیده تولیدی و اشتغال 1200 نفر نیروی انسانی0%
فاز سوم در 50000 مترمربع فضای سرپوشیده تولیدی و اشتغال 2400 نفر نیروی انسانی0%

کارخانه واگن سازی پلور سبز

کارخانه واگن سازی پلور سبز دراستان کرمان، شهرستان زرند واقع گردیده است. قرارگیری محل کارخانه در مرکز کشور ، وجود پتانسیل‏های عظیم صنعتی در استان ، نزدیکی به منطقه آزاد سیرجان ، دسترسی به مرزهای آبی خلیج همیشه فارس و همچنین استقرار در قطب صنعتی و در مجاورت کارخانجاتی مانند فولاد، قطران، ذغالشویی و غیره توانسته است نظر سرمایه گذاران داخلی و خارجی را به خود جلب نماید. کارخانه واگن سازی زرند از آخرین فن آوری روز اروپا و ماشین آلات بسیار پیشرفته و توان بالای مهندسی در تولید محصولات متنوع ریلی از جمله واگن‏های مسافری، باری و مترو بهره می‏برد. این طرح در فضایی به مساحت 120 هکتار و در سه فاز پیش بینی گردیده است :